WestNews.com.ua

Я теж його ревную, – франківчанка відверто розповіла про стосунки із зірковим чоловіком. ВІДЕО

19.10.2020, 19:19  |  Автор:   Люся Грибик

Телеканал СТБ запустив соціальну диджитальну кампанію #СильнаЯ.

#СильнаЯ порушує важливу тему поширених у суспільстві стереотипів на адресу жінок, показує їхню суперечливість і абсурдність, пише WestNews.

Однією з героїнь циклу інтерв’ю стала тележурналістка, дружина і мама, франківчанка Христина Решетник.

Про вибір між сім’єю і кар’єрою

Я з 18 років почала працювати в новинній службі одного з телеканалів. І моє рішення було доленосним, бо на телеканалі я познайомилася з Грицем. З того моменту ми 12 років не розлучаємося і вже чекаємо на нашого третього малюка.

Я працювала до того, як у нас з’явився перший синочок. І в мене навіть не було думок про те, що я покину роботу. Коли з’явилася дитина, я крім якихось материнських обов’язків узяла на себе частину робочих питань чоловіка. Він мене називає СЕО не тільки сім’ї, але ще і його. Я йому почала допомагати з його роботою, як менеджер, і якось так затягнулося.

Потім друга дитина, потім ось третя. У принципі, я від цього дуже кайфую. Тому що не хотіла, щоб вихованням наших дітей займалася бабуся або няня. Для нас діти — не перешкода. Ми, навпаки, хочемо, щоб вони бачили, яким життям ми живемо. Ми всюди їх беремо з собою. З татом на зйомках бувають, що їм дуже подобається.

Про життя без нянь

У соціальних мережах дуже багато пишуть. Перше питання, яке завжди цікавить, — «Хто вас фотографує?». Це просто люди, які можуть проходити повз. «Та годі, у вас точно няні там, бабусі, а ви розповідаєте».

Люди, хоч би як їм пояснював, усе одно впевнені, що за нами їздить у подорожі почет нянь. Допомагала часом моя мама, бабуся іноді. Але це дуже рідко. Насправді ніхто з нами не живе. І це дивує людей. Можна абсолютно спокійно обходитися без допомоги. Звичайно, якщо вона є, не варто відмовлятися.

Робота над стосунками — постійний процес

Важливо іноді з коханою людиною залишатися удвох. Вийти в кіно або прогулятися в парку. Діти дуже швидко виростають. Вони у 18 років і навіть у 15, мені здається, живуть своїм життям. А з чоловіком вам треба прожити все життя, якщо ви дійсно кохаєте і цінуєте одне одного.

У нас є правило з Грицем. Коли діти лягають спати, ми 15 хвилин п’ємо чай, розмовляємо про все, що було за день. Це дуже нас зближує. І показує, що ми одне для одного все одно є центром всесвіту. Дітей ми обожнюємо.

Це дуже чудово, коли їх багато. Коли вони обіймають, цілують — це незрівнянні відчуття і почуття. Але над стосунками потрібно постійно працювати. Якщо забувати одне про одного, це дуже швидко може піти. Зійти на нуль. Тому ми часто вириваємося. Іноді я прошу батьків. Вони забирають дітей. І до карантину ми намагалися на 2―3 дні їхати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіна Кароль отримала іменну зірку в центрі Києва. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X