WestNews.com.ua

Як декан фізико-технічного факультету ПНУ із гімназистами спостерігали за парадом планет. ФОТО

07.07.2020, 14:28  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав WestNews, четвертого липня у Сонячній системі розпочався повний парад планет. Подію, яка відбувається раз на півтора століття не дозволив собі пропустити декан фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету Іван Гасюк. 

Доктор фізико-математичних наук разом з учнями Української гімназії №1 спостерігав за парадом планет.

Іван Гасюк зізнався, що погода не дуже сприяла спостереженню за небесними тілами, але у проміжках між хмарами їм все ж вдалося зробити пару цікавих фото.

“Місяць більше заважав, він зараз повний і яскравий, тому добряче підсвічував небо і не дозволяв вповні насолодитися видом планет. Ми його сфоткали ще завидна. А потім появився величний Юпітер з трьома супутниками (четвертого не розгледіли, він, мабуть, за планетою). Ну і, звичайно, Сатурн зі своїм “капелюшком”. А потім заховалися від комарів і очікували, коли вийде Марс, проте його зображення розсіювалося хмаринками. Ранкову Венеру проспали… Та все ще попереду, це тільки проба техніки і цікава екскурсія зоряним небом!” – поділився враженнями декан.

Світлина від Ivan Gasyuk.

Світлина від Ivan Gasyuk.

Світлина від Ivan Gasyuk.

Світлина від Ivan Gasyuk.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Наступний раз через півтора століття”: від сьогодні на світ чекає рідкісне астрономічне явище. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X