WestNews.com.ua

Як голосували прикарпатські депутати за закон про зміну виборчої системи. СПИСОК

22.05.2019, 16:10  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 22 травня, у стінах Верховної Ради України відбулося позачергове пленарне засідання парламенту.

На порядку денному депутaтaм належало розглянути внесення змін до деяких законів України у зв’язку зі зміною виборчої системи для виборів народних депутатів України і про внесення змін до зaкону Укрaіни «Про публічні зaкупівлі», пише УНІАН.

Документ передбачав запровадження пропорційної виборчої системи, закриті партійні списки і зниження прохідного бар’єра до 3%.

Загалом дане рішення підтримали всього 92 депутати із 254 зареєстрованих у сесійній залі. Тому воно не було прийняте. Позачергове засідання Ради закрито без ухвалення жодних рішень. Наступне засідання парламенту відбудеться 28 травня.

WestNews пропонує переглянути, як голосувaли нардeпи від Прикaрпаття про включення до порядку денного сесії проектів законів про внесення змін до деяких законів України у зв’язку зі зміною виборчої системи для виборів народних депутатів України:

Юрій Соловей – проти

Михайло Довбенко – відсутній

Юрій Бабій – не голосував

Анатолій Дирів – проти

Володимир Шкварилюк – проти

Юрій Тимошенко – відсутній

Олександр Шевченко – за

Віктор Шевченко – за

Юрій Дерев’янко – не голосував

Анатолій Матвієнко – відсутній

Перехід у виборчому законодавстві на закриті партійні списки, запропонований президентом України Володимиром Зеленським, буде означати посилення корупції.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський офіційно вступив на посаду президента України. Виступаючи зі зверненням до народу України, Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду восьмого скликання.

Після консультацій з главами фракцій він підписав указ про проведення дострокових виборів 21 липня. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій на прохання президента Зеленського скликав позачергове засідання на 22 травня.

У Раду винесли питання про скасування мажоритарної системи і зниження прохідного бар’єру до 3% на виборах народних депутатів.

Народні депутати не змогли внести законопроект до порядку денного Ради, проваливши голосування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відмовилася від посади: указ про призначення заступника АП зник з офіційного сайту президента

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X