Як Франківська міськрада навчає інші області інформувати громадськість. ФОТО

Зараз у Франківську триває так званий “навчальний візит” на тему “Використання сучасних інформаційних технологій у забезпеченні доступності послуг та зв’язків з громадськістю Івано-Франківської міської ради”.

Наше місто, по-простому кажучи, впродовж двох днів, 17 і 18 травня, навчатиме представників інших українських міст та областей, а також 12 прикарпатських ОТГ передовому досвіду у сфері інформування та надання послуг, пише WestNews. Візит організований у межах програми обмінів для місцевих посадовців “Маршрути успіхів” під егідою Асоціації міст України. До Франківська прибуло чимало гостей, які за два дні будуть дізнаватися про наші місцеві відкриття та інновації.

Модератор заходу, начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Івано-Франківської міськради Андрій Лис розповів журналістці WestNews детальніше про специфіку візиту.

Сьогодні в нас відбувається навчальний візит представників міст України і представників ОТГ. Приїхали люди з 20 міст України: 9 обласних центрів та міста, які є членами АМУ, та 12 ОТГ нашої області.

Такі навчальні візити – це проект АМУ “Маршрути успіху. У Франківську представляємо досвід електронного врядування і діяльності ЦНАПів. Нам є що показати, тому що на всеукраїнському рівні наш ЦНАП став найкращим у 2016 році, і, крім того, ми є завжди лідери щодо прозорості і відкритості серед інших міст. Цьому якраз сприяють електронні сервіси, які розроблені в нас.

Це сервіси, починаючи з нашої інтернет -сторінки, інтернет-приймальня (людина може писати інтернет-звернення), є в нас сайт “Нормативні акти”, є сайт новий міської ради із картою депутата. Є сайт електронних петицій, декілька сервісів по громадському транспорту, житлово-комунальному господарству“.

Відкрив захід привітальним словом міський голова Руслан Марцінків, котрий, крім традиційних побажань плідної роботи та гарного проведення часу, наголосив на тому, що у Франківську є багато місцевих цікавих розробок у сфері інформування та доступності послуг. “Вимога часу – максимально радитися із громадськістю“.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати міськради просять уряд заборонити продаж сільськогосподарських земель

Коментарі:

Comments are closed.