WestNews.com.ua

Як планують покращити Ямницьку ОТГ

24.09.2020, 7:07  |  Автор:   Провальна Наталія

З нагоди Європейського тижня мобільності у Ямницькій ОТГ складали план розвитку громади та обговорювали майбутні покращення.

Туристична привабливість та комфортність проживання у Ямницькій ОТГ покращиться за рахунок розробки та впровадження плану сталої мобільності. Про це повідомили під час зустрічі представників громади з експертами Івано-Франківського регіонального офісу U-LEAD та Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття в рамках Європейського тижня мобільності, який щороку проходить з 16 по 22 вересня, пишуть на веб-сайті громади.

План сталої мобільності показує транспортну політику громади чи окремої адміністративної одиниці з перспективою на 5-10 років вперед. Він відповідає за оптимізацію переміщення людей по території з точки зору часу, комфорту та вартості. Крім того, йдеться й про розвиток здорового способу життя та зменшення шкоди довкіллю.

Для Ямницької ОТГ розвиток сталої мобільності допоможе покращити туристичні маршрути, велосипедні та пішохідні інфраструктури, до того ж зробить рух велосипедного транспорту і пішоходів більш безпечним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шість ОТГ Прикарпаття взялися за розробку стратегії просторового розвитку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X