Допомога дітям: на Прикарпатті знову активізувалися аферисти

Як повідомляв WestNews в середині вересня шахраї видурювали гроші начебто на допомогу дітям-сиротам.

Останнім часом почастішали випадки звернень нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації до очільників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги дітям-сиротам. Про це повідомляє WestNews з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Мова йде про перерахування коштів на рахунки благодійних організацій нібито для проведення заходів із оздоровлення дітей у таборах відпочинку, санаторіях, лікувальних закладах.

“Повідомляємо, що на сьогоднішній день ОДА не ініціювала таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала”, – пояснюють в ОДА.

Нагадаємо, що впродовж вересня на Прикарпатті шахраї активно видурювали гроші від імені посадовців. Так, від імені мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа, що якісь аферисти збирають кошти від його імені, начебто на енергозбереження осель. Про схожу ситуацію повідомляв і Любомир Слободян, керівник ДПІ у місті Івано-Франківську. Так він пише, що шахраї представляються працівниками податкової і просять переводити гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті впіймали шахраїв, які представлялись посадовцями Адміністрації Президента і видурювали гроші у фермерів

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.