WestNews.com.ua

Як прикарпатським підприємцям знайти фахівців, або у чому полягає робота рекрутера?

30.09.2020, 10:41  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як роботодавцеві оперативно знайти потрібного працівника? Проблема завжди актуальна, а рішення її досить просте. Роботодавець може звернутися до рекрутера служби зайнятості – фахівця, який правильно підбере для нього персонал.

Послуги з рекрутингу є корисними роботодавцю, тому що він не витрачає час на пошук та підбір кандидатів з великої кількості охочих осіб, адже попередня співбесіда за його вимогами проводиться рекрутерами служби зайнятості; заощаджує власні кошти, адже послуга безкоштовна; роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він має можливість розміщувати свої вакансії на ресурсах служби зайнятості.

Робота рекрутера полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи.

За бажанням роботодавця служба зайнятості організує онлайн-співбесіду з потенційними кандидатами на посаду або міні-ярмарках.

Крім цього фахівці служби зайнятості постійно формують базу клієнтів – шукачів роботи, і як тільки з’являється бажана вакансія, обов’язково повідомляють про неї претендента.

Рекрутери будь-якої філії або центру зайнятості Івано-Франківщини готові допомогти роботодавцям у пошуку працівників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Легальна робота: плюси в оплаті праці

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X