WestNews.com.ua

“Як в Індії”: у Калуші ігнорують проблеми утилізації сміття. ФОТО

19.11.2019, 22:42  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Калуші проблема утилізації сміття значно зросла. Хоча всі умови для чистих вулиць були забезпечені. Калушани обурені засміченими територіями міста.

Про це опублікували пост на сторінці у Фейсбуці Калуш Урбаністичний.

В кращих традиціях індійських трущоб… Не вистачає рикші для фону.

Місяць тому здавалося, що проблема звалища між супермаркетом і базаром нарешті вирішена. Адже ж там забетонували новий майданчик під нові контейнери, встановили нову огорожу і новий дах.

Але пройшов місяць і все стало як і було. Так ніби нічого і не змінилося. Тієї бетонованої платформи вже і не видно під сміттям. Пройде зима і новий бетон просто втопиться в болоті. Чи не нагадують Вам ці фото – Дакку, Варанасі, Бенгалуру? Як вважаєте – хто причетний до підтримання цієї клоаки в центрі міста – ринок, супермаркет чи Екосервіс?” – йдеться у дописі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X