Як веслувальники із десяти областей України підкорювали прикарпатську ріку Черемош. ФОТО

На Верховинщині пройшов чемпіонат України із водного туризму.

Нещодавно на річці Чорний Черемош поблизу села Бистрець Верховинського району відбувся чемпіонат України з спортивного водного туризму «Черемош-2017». Паралельно пройшов і чемпіонат Європи з цього виду спорту, пише WestNews з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Учасники змагалися на дистанціях «Спринт», «Довга гонка ралі» та «Слалом». Поєдинки відбувалися на каяках, байдарках, катамаранах двомісних та чотирьохмісних. Загалом, участь у чемпіонаті взяли 17 команд із 10 областей України.  Річка Черемош демонструвала свій норовливий характер щомиті, тож доводилося прикладати максимум зусиль та високу майстерність, щоб долати дистанції якнайшвидше.

Команда Івано-Франківської області, до складу якої увійшли фахівці Чорногірського пошуково-рятувального  загону головного управління ДСНС України у Івано-Франківській області,  посіла шосте місце.

Нашим спортсменам довелося мірятися силами навіть з олімпійськими чемпіонами із греблі. Але хлопці виявилися не із слабкодухих, і в результаті жорсткої боротьби,  наші спортсмени продемонстрували витримку, вправність та вміння долати кризові ситуації, високий професіоналізм та майстерність.

Спортсмени вкотре довели, що вміють працювати злагоджено й командно, а це є важливими показниками під час порятунку людей у екстремальних ситуаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківська веслувальниця представить Україну на Кубку світу

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.