Як відзначатимуть День молоді в Івано-Франківську. ПРОГРАМА

18.06.2019, 8:32  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 18 червня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про відзначення Дня молоді в місті, інформує WestNews.

«Цьогорічний День молоді прийде під гаслом «Місто свідомих людей». Акцент буде на науковій складовій. », – розповів Віталій Матешко – директор департаменту молодіжної політики та спорту.

Зокрема, в рамказ відзначення Дня молоді, 20 червня відбудеться освітній лекторій «15х4 Ivano-Frankivsk», який організовує ГО «Інститут неформальної освіти» в партнерстві з ГО «Академія новітніх технологій».

Метою проекту є промоція науки серед молоді, шляхом запрошення цікавих лекторів, експертів у своїй галузі, незалежно від їх статусу, задля посилення інтересу щодо розвитку перспективних галузей, а також загалом підвищення загального рівня освіти.

Захід передбачає проведення чотирьох лекції на тему фактчекінгу, інфографіки, специфіки виробництва і споживання кави, створення ідей.  Відбудеться в приміщенні простору «Підземний перехід Ваґабундо» за адресою вул. Пилипа Орлика 7. Початок о 17:00.

27 червня буде засідання молодіжної ради, на якій будуть відзначати молодіжних лідерів. А 30-го червня відбудеться науковий пікнік. Розважальну програму проводитимуть трансформери. В цей день також відбудуться традиційні Богатирські ігри”, – каже Матешко.

“Я так і не розумію, чому День молоді 30-го червня? Краще би він був у вересні”, – резюмував міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, де будуть оздоровлюватися франківські діти цього літа

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X