WestNews.com.ua

Як Збройні Сили України допомагають верховинцям відновлювати зруйновані негодою мости та дороги. ФОТО

09.07.2020, 17:45  |  Автор:   Хромей Зоряна

Верховинська районна державна адміністрація звернулася до обласної адміністрації із проханням про допомогу у відновленні зруйнованих внаслідок негоди мостів. Оскільки територія району зазнала значних руйнувань та пошкоджень інфраструктури.

Про це повідомили у мережі Фейсбук на сторінці Верховинської районної державної адміністрації.

Обласна державна адміністрація надала допомогу з відновлення зруйнованих мостів. Відгукнулися Збройні Сили України, які надали спецтехніку, а саме два колісні екскаватори КРАЗ та чотири секції мостових конструкції, для встановлення тимчасових мостів в селі Волова довжиною 30 метрів та на вулиці Жабєвський Потік довжиною 10 метрів для забезпечення проїзду на автомобільній дорозі місцевого значення “Замагора-Верховина” та “Кривопіля-Волова”.

Світлина від Верховинська районна державна адміністрація.

Світлина від Верховинська районна державна адміністрація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Прикарпатцям, які постраждали від повені, почали нараховувати допомогу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X