WestNews.com.ua

Як живе прикарпатський фермер-нардеп Володимир Тимофійчук. ВІДЕО

05.11.2019, 21:53  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як відомо, уже знаменитий прикарпатський народний депутат Володимир Тимофійчук мешкає у селі Попельники, що на Івано-Франківщині. Тут його родина має два будинки, щоправда, один – недобудований, але досить великий, інший – розкішним назвати важко.

Журналісти програми «Деталі дня» поїхали “у гості” до народного обранця.

Під час того як журналісти проводили зйомки депутатської нерухомості у двір заїхали невідомі охоронці. Змістовної розмови не вийшло. Один із представників сек’юриті обрав тактику  словесного нападу.

Нагадаємо, що нардеп від «Слуги народу» Володимир Тимофійчук обмовився, що до того, як потрапив у парламент, був фермером у «Коломийському районі».

Депутат розповів, що до обрання у парламент займався фермерством у Снятинському, Тлумацькому та КоломОйському районі. Зрозумівши помилку, Тимофійчук виправився та втік від журналістки до парламентської зали. Втім, перед тим ще встиг доволі “лаконічно” повідомити, як приєднався до команди Зеленського та став народним депутатом.

Більше дивіться у сюжеті ZIK:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутатові із “Коломойського району” радять скласти мандат, аргументуючи, що “політика – це не його”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X