WestNews.com.ua

Як змінилися ціни на продукти харчування в Івано-Франківській області у липні 2020 року?

13.08.2020, 12:18  |  Автор:   Хромей Зоряна

За даними Державної служби статистики, споживчі ціни у липні 2020 року порівняно із червнем в Україні знизилися на 0,6%, в Івано-Франківській області – на 0,3%, з початку року зросли на 1,4% та 2,0% відповідно.

На споживчому ринку Івано-Франківської області у липні у порівнянні з червнем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 1,1%, повідомляє Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Найбільше (на 20,9% та 15,2%) подешевшали яйця та овочі. На 2,4–0,3% знизилися ціни на маргарин, макаронні вироби, масло, рис, молоко, продукти переробки зернових, яловичину. Водночас на 2,9–0,3% подорожчали м’ясо птиці, безалкогольні напої, кисломолочна продукція, олія соняшникова, хліб, сир і м’який сир (творог), сметана, риба та продукти з риби, свинина.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,8%, що пов’язано з подорожчанням алкогольних напоїв на 1,0%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,0% відбулося в основному за рахунок підвищення цін на природний газ на 9,3%.

Ціни на транспорт зросли на 1,2% в першу чергу за рахунок подорожчання палива та мастил на 3,6%, автомобілів – на 1,5%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті Мальтійські волонтери роздали потребуючим пакунки з продуктами

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X