WestNews.com.ua

Як зробити кучері природнім способом: мій досвід

14.11.2019, 14:20  |  Автор:   Власенко Власта

Велика кількість пропозицій щодо фенів, шампунів, гелів, бігудів і ще інших “прибамбасів” для волосся часто спричиняє не лише просту людську розгубленість щодо вибору, а  й реальну шкоду волоссю. Якось я спробувала обійтися трохи без цього всього, побачила, що таки можна трохи приберегти своє волосся і ось, можу сьогодні дещо розповісти з власного досвіду.

Перший крок

Змочіть висушене природнім способом волосся звичайною, теплою водою. Змочуйте тільки до середини довжини. Після цього мокрими руками формуйте кучері, піднімаючи і стискаючи волосся «в кулачку». Повторіть декілька разів зі всіх боків. Далі- тим самим методом замотуємо волосся рушником, наче закріплюємо вигляд  вже сформованих руками кучерів, і водночас трохи підсушуємо. Даємо волоссю висохнути природнім способом. Можна використати додатково олійку для кінчиків волосся, чи “рідкий шовк” для волосся, чи пінку для волосся.

Другий крок

Мокре, але вже відтиснене рушником волосся, формуємо у джгутики : просто закручуємо руками, повинна вийти щось на кшталт спіральки з волосся, але не сильно пружна. Я роблю 4 такі спіральки, і час від часу руками їх підкручую, поки волосся сохне природнім способом.

Третій крок

Все так само – тільки ці ж «спіральки» закручуємо в ґульки. Чим більше ґульок:),  тим об’ємніше буде волосся.
Можна закріпити гульки резинками і лягти так спати.


Четвертий

Після миття волосся наносимо кондиціонер, даємо йому пробути на волоссі стільки хвилин, скільки вказано в інструкції, але після цього не змиваємо кондиціонер з волосся під проточною водою, а мокрими руками, піднімаючи волосся і формуючи кучері, стискаючи волосся в кулачках, змиваємо кондиціонер так, щоб він просто стікав разом з водою.


Пятий крок

Також ви можете використати допоміжні засоби у вигляді м’яких бігудів або стрічок простої тканини. Наносите на мокре волосся пінку, накручуєте на бігуді чи смужки,  бажано завитком від лиця. З такими бігудями можна навіть засинати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як приборкати кучеряве волосся

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X