WestNews.com.ua

Яка доля Верховинського району? Рішення вже прийнято. ВІДЕО

15.07.2020, 19:28  |  Автор:   Дрозд Світлана

Другий день поспіль верховинці відстоюють своє право не бути приєднаними до Косівщини. Це буде невигідно і не зручно. Сьгодні в цій справі покладено крапку

Сьогодні на засіданні Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування було розглянуто питання щодо приєднання Верховинського району до Косівського. Делегація з Верховинщини відучора перебуває в Києві , їх категорична вимога: Ні-приєднанню.

17 депутатів профільного комітету проголосували ЗА те, щоб залишити Верховинський район самостійним районом з центром у Верховині.

З місця події відеотрансляцію вела Марія Маківничук, радниця Голови Верховинської районної ради.

 Для гірського району має бути особливий підхід до реформування, – вважає Марія.

“Верховинський район – найвисокогірніший район в Україні. Тут дисперсна форма поселення – села розкинені, хата від хати, і так по горах. Тут немає доріг, ми прикордонний район. Під час паводків ми відрізані повністю. На Верховинщині збережена автентична українська культура та звичаї, їх необхідно теж зберегти. Також є питання доїзду. Наприклад, щоб потрапити до Косівського району, потрібно витратити від одної до семи годин, залежно від розташування села”, – каже голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк.

Нагадаємо, Впевнено крокують до перемоги! Верховинці вже у столиці. ОНОВЛЕНО

Верховинці протестують у столиці. Що там зараз відбувається, розповів Василь Зеленчук

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X