Дуже радий приїхати додому: герой АТО Олег Івахнюк повернувся до Івано-Франківська

2 травня до Івано-Франківська прилетів Олег Івахнюк.

30-ти річний калушанин пройшов Майдан, звідки одразу поїхав в АТО. Там в складі батальйону “Донбас” зазнав важких кульових травм ніг, і на кілька років потрапив на лікарняне ліжко.

За цей час пройшов 22 операції та заново вчиться ходити, хоч одна з ніг стала коротшою на 10 сантиметрів. Більшість часу Олег все ще на інвалідному візку – попереду тривале лікування і реабілітація.

Півтора роки чоловік проходив лікування в Іспанії. Гроші і моральну підтримку забезпечила тамтешня українська громада. Долучалися до підтримки Олега Івахнюка і прикарпатці.

Oleg-Ivahnyuk-0005

Востаннє Олег був вдома ще на початку грудня 2013 року. У франківському аеропорті героя зустріли мама і брат, повідомила Галка.

“Українці, які живуть в Іспанії, якби не вони, я не знаю, чи був би живий…Все завдяки їм, велика і велика їм подяка, то мої справжні друзі тепер. Якби вони не допомогли матеріально, і не спорили там з лікарями – бо там теж лікарі не кращі, ніж у нас – люблять гроші і не люблять лікувати сильно, таке буває і там”, – зізнався Івахнюк.

Олег не приховує – дуже скучив за домом, найріднішими людьми і фірмовим борщем від мами. Хоче також побачити побратимів  з Майдану та АТО.

“Дуже радий приїхати додому. Тепер треба багато тренуватися, реабілітовуватися, силу волі розробляти, зупинятися не треба, бо результат вже пішов, саме тяжке вже пройшло…Треба боротися зі спазмами у ногах та спині, розвивати руки, аби користуватися ходунками”, – рішуче планує боєць.

Деякий період Олег буде вдома, а потім відправиться на чергову реабілітацію у столицю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойовики гатили із забороненої зброї, четверо українських військових поранено. ВІДЕО

Коментарі:

Comments are closed.