WestNews.com.ua

Які франківські лікарні першої хвилі прийматимуть хворих на COVID-19

30.03.2020, 11:29  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Міністерство охорони здоров’я визначило перелік 240 лікарень першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

У Івано-Франківську це обласна інфекційна лікарня, обласний фтизіопульмонологічний центр, Центральна міська лікарня Івано-Франківська, міська лікарня №1, а також районні лікарні у Косові, Рожнятові, Городенці, Коломиї, Надвірній та багатопрофільна лікарня у Долині. Загалом, це майже три тисячі ліжок для пацієнтів, з них в інфекційних відділеннях – 481. За даними МОЗ, у десяти прикарпатських закладах є 65 апаратів штучної вентиляції легень та 76 ліжко-місць у відділеннях інтенсивної терапії, пише Бліц-Інфо. 

«Вибір цих лікарень є спільною позицією голів обласних державних адміністрацій, МОЗ та НСЗУ. Пріоритетним критерієм вибору визначено безпеку пацієнтів. Щоб госпіталізовані з COVID-19 пацієнти отримували всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану. А ті пацієнти, які потрапили до лікарні з приводу інших захворювань, не перетинались з інфікованими коронавірусом пацієнтами та безпечно проходили лікування. Відповідно до даних, які отримала НСЗУ від вищезгаданих закладів, всі вони мають необхідне обладнання, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус», – кажуть у Міністерстві.

Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна побачити за посиланням.

Як наголошується, перелік лікарень сформований для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується. У випадку збільшення кількості інфікованих відповідно збільшуватиметься кількість лікарень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За даними МОЗ станом на зараз в Україні зареєстровано 480 осіб хворих коронавірусом: дані по областях

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X