WestNews.com.ua

Які регіони можуть перейти в зелену зону найближчої п’ятниці. КАРТА

05.08.2020, 11:11  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вінницька і Тернопільська області четвертий день поспіль відповідають стандартам МОЗ щодо захворюваності на COVID-19 та можуть бути переведені до зеленой зони.

За словами міністра МОЗ Максима Степанова, в той же час Рівненська і Харківська області (одна 9 днів поспіль, інша – шість) перевищують показники по рівню захворюваності динаміки захворюваності.

Голова МОЗ також обурився, що деякі керівники місцевого самоврядування “чомусь почали змагатися за повноваження”, хоча епідемічне зонування – це “суто цифри і суто динаміка”. І робиться воно, щоб знайти баланс і “не допустити надзвичайної ситуації”, наголосив Степанов.

Хоча Київ і Львівська область стабільно були лідерами за добовим приростом нових хворих, столиця потрапила у зелену зону, а Львівщину поділили на зелену, жовту й помаранчеву зони.

У червону зону потрапили: Луцьк (Волинська область), Тернопіль (Тернопільська область) і Кіцманський район Чернівецької області.

Влада Луцька і Тернополя обурилися рішенням центральної комісії ТЕБ та НС і відмовилися повертати жорсткий карантин. Однак за рішенням “Укрзалізниці” поїзди проходять ці міста без зупинки.

Додомо, що на засіданні комісії ТЕБ та НС в п’ятницю, 7 серпня, будуть вирішувати, в яких регіонах карантин послаблять, а де – посилять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус в Україні: понад тисячу нових випадків захворювання на COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X