WestNews.com.ua

Якою буде ціна на газ для населення у в жовтні 2020?

28.09.2020, 11:27  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

“Івано-Франківськгаз Збут” оприлюднив ціну на газ побутових споживачів, пише West News з посиланням на підрозділ зв’язків з громадськістю компанії.

Ціна природного газу для побутових споживачів у жовтні складатиме 6,77961 грн за 1 м³ з урахуванням ПДВ, що дорівнює 0,6367661 грн/кВт*год (на основі даних про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 24 число місяця, отриманих від Оператора ГРМ).

Експерти прогнозують, що до грудня в Україні ціна на газ для населення зросте до 7 грн за кубометр. За даними Асоціації постачальників енергоресурсів, ціна на газ для населення зростатиме й далі.

“У серпні ціна контрактів на вересень уже становила 5,5-5,8 грн за кубометр з урахуванням транспортування до кордону України. Але ціна змінюється щодня. Ближче до грудня ми вже бачимо ціну контрактів понад 7 грн за кубометр”, – резюмує голова Асоціації Артем Компан.

28.09.2020, 11:27  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X