WestNews.com.ua

«Якщо Бог дасть, у нас буде друга дитина», – відомий франківець поділився сподіваннями на поповнення у сім’ї

18.04.2019, 20:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Шоумен Юрій Горбунов у великому інтерв’ю квітневого номеру «Каравану історій» поділився своїми сподіваннями на поповнення в їх з Катею Осадчою сім’ї, інформує WestNews.

В інтерв’ю 48-річний актор і телеведушій розповів про те, як змінилося його життя після шлюбу з Осадчою і народження первістка – сина Івана. Зокрема Юрій розповів про те, як вони з дружиною і дитиною відпочивають і подорожують.

«Звичайно, ми подорожували більш вільно, поки не з’явився Іван. Зараз же, плануючи поїздки, розуміємо, що не завжди зможемо побувати там, де ще не були, і нам сильно хотілося б, тому що хочеться, щоб поруч був наш дворічний син. (…) Якщо Бог дасть і у нас буде друга дитина, зможемо відразу брати його з собою, вже є досвід. Коли ж відпочиваємо удвох, то спокійніше ставимося до багатьох речей », – сказав шоумен.

До слова, артистка з Івано-Франківська похизувалася незвичайним подарунком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні розпочалися зйомки фільму, події якого відбуваються в Станіславі: у головній ролі – франківець. ТИЗЕР

18.04.2019, 20:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X