“Якщо хочете світових висот — постійно рухайтесь до мети”, – Роман Шеремета. ВІДЕО

11.06.2019, 15:59  |  Автор:   Менів Андрій

11 червня всесвітньо відомий економіст Роман Шеремета, прочитав лекції в рідному університеті ІФНТУНГ з курсу “поведінкова економіка”, а також в Прикарпатському національному університеті з курсу “експериментальна економіка”.

За свої досягнення в цій галузі, чоловік отримав наукову нагороду нобелівського лауреата імені Вернон Л. Сміта та був визнаний кращим молодим економістом світу.

На лекції франківці мали змогу послухати про екстремальну економіку. Роман Шеремате розповів про принципи експерименту, для чого використовувати експеримент в економіці та як правильно його проводити.

Зазначимо, Романа Шеремету було визнано одним з кращих економістів світу українського походження за версією журналу Forbes.

West News пропонує до перегляду фрагмент з лекції в ПНУ:

 

Лекція Романа Шеремети в ПНУ

Опубликовано WestNews Вторник, 11 июня 2019 г.

Лекція Романа Шеремети в ПНУ. Частина 2

11 червня в університеті відбулася зустріч з Романом Шереметою, випускником Прикарпатського національного університету 2004 року, всесвітньо відомим економістом, професором Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США), лідером рейтингу «Кращий економіст України в світі» за версією видання Forbes-2015, лідером в номінації «Кращий молодий економіст світу» згідно рейтингу IDEAS-2018.

Роман Шеремета прочитав лекцію «Використання експериментів в економіці: сучасні тенденції».

Опубликовано WestNews Вторник, 11 июня 2019 г.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша публічна молитва: УГКЦ святкує 30-річчя. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X