WestNews.com.ua

Якщо мешканці не йдуть у “Водоканал”, “Водоканал” прийде до самих мешканців

26.11.2018, 16:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Мешканців Івано-Франківська вкотре закликали укладати договори на водопостачання з КП “Івано-Франківськводоекотехпром”.

Про це йшлося на прес-конференції керівника комунального підприємства Романа Кімачука, яка відбулася у понеділок, 26 листопада.

Так, згідно із Законом України “Про житлово-комунальні послуги” споживач зобов’язаний укласти договір про надання житлово-комунальних послуг. Необґрунтована відмова споживача від укладання договору є підставою для припинення виконавцем надання відповідних комунальних послуг.

При цьому, відмова споживача від укладання договору не звільняє його від обов’язку оплати фактично спожитої послуги, наданої виконавцем.  в іншому випадку ми будемо змушені його відключити.

На сьогоднішній день з підприємством не заключили більше 9000 угод. Мова йде не тільки про квартирників, а й 760 потенційних абонентів з приватного сектору.

На підприємстві відзначають, що більшість людей немає на місцях: вони або за кордоном, або просто не відчиняють власні квартири. Відтак, залигається варіант із судовим позовом. До слова, якщо до цього дійде справа, необхідно приблизно 1800 грн. на кожного мешканця.

“Відсутність угод не означає, що нами не надається послуга. Проте необхідно їх переукласти. Найбільш проблемним з те, що власники відсутні з тих чи інших причин, повиїжджали”, – зазначив Роман Кімачук.

Відтак, керівник підприємства просить мешканців приходити і укладаьи договори, в інакшому випадку, каже, будуть приносити  договори додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Увага, відключення: які будинки Івано-Франківська 26 листопада будуть без води, газу чи світла. АДРЕСИ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X