Якщо Ви вірите у Святого Миколая – не читайте цей блог!

Ірина Куйбіда Журналістка 19.12.2018, 16:55 

Коли календар показує дату «1 грудня» і сповіщає про офіційний початок зими, всі діти згадують, що то ж скоро свято Святого Миколая.

Мала 10-річна дівчинка Іринка, як і всі діти, дуже любила це свято. Бо хто ж подарунки не любить? Дівчинка відразу ставала чемною, і нічого, що решту часу вона навіть не була подібна на слухняну дитину. Завдання було –  реабілітуватися за 19 днів.

Почала писати лист. Пише Ірка і не розуміє, чому очі мами стають все більші і більші з кожним пунктом. Написавши, взялася його розфарбовувати блискітками. Не годиться ж віддавати Миколаю звичайний білий листок. Потім поставила на підвіконня і чекала коли ж Святий його забере.

Яке ж то було щастя, коли лист таки зникав. Можна видихнути. Залишилося найважче – чекати. Починався зворотний відлік. Ще 19 днів. Ще 18 днів, 17, 16, …..

А у школі тема № 1 : «А ти віриш у Миколая?»

– Тобто? Що за дурні питання? Звичайно, вірю. А хто ж мені подарунки уже десять років під подушку складає?
– Пфф, та батьки!
– Які батьки? Мої? Ні, вони не можуть. Не вірю в це.

“Не вірю, не вірю”, але прийшовши додому, Іра бігом ринулася перевірити всі антресолі та шафи. Вибрала момент коли нікого вдома не було, однак, не знайшла нічого. Тріумф на обличчі малої треба було бачити. Наступного дня у школі вона вже всім доказувала, що ніяких подарунків не знайшла, значити це все-таки Миколай.

– «Значить ти була нечемна, і тобі принесуть різку. Що її там сховати, тоненька ж», – сказав її однокласник і відразу ж пожалів: добре дістав від дівчинки підручником по голові.

А потім сталося страшне: Іра знайшла конверт у маминій сумці. «Тобто? Його ж Святий Миколай забрав!». Мала Ірка пішла до мами зі знайденим і вимагала пояснень. Мама не розгубилася і відповіла, що це тільки конверт, який вона знайшла поруч з підвіконням, а список Миколай таки забрав. Іра заспокоїлася.

18 грудня

Дівчинка цілий день вовтузиться і чекає тієї ночі. Спати лягає швидше, ніж зазвичай. Бо дітей багато, а Святий має до всіх встигнути, тому до когось швидше треба прийти. Спати тієї ночі вона спокійно не могла. Проснулася від того, що подушка вже не така зручна. А чого? Бо там ж подарунки! Встала серед ночі і почала розглядати. А там і книжки, і светрик, і значки, і шпильки на волосся, і сумочка, і  фломастери, і цукерки, і мандаринки. Це ж все, що вона хотіла!

У Ірки є ще молодший брат, і вона мусила серед ночі дізнатися, що ж йому принесли. Тихо зайти до кімнати мала не вміла, тому на своєму шляху порозкидала обгортки від цукерок, які уже почала знищувати, на радощах не вписалася у двері і розбудила півхати. Прокинулася мама та була змушена вкласти Іру спати, бо зранку ж до школи.

Вже вранці Ірка начепила на себе всі подарунки, бо треба ж показати подружкам, і побігла до школи. Саме побігла, бо перед тим у класі ходили чутки, що Миколай має і до школи принести презент.  Він таки пришов та приніс усім книжку та шоколадку. Тішилися тоді усі: і ті хто казав, що Миколай існує, і ті, хто не вірив у нього. І різочки не мав ніхто. Невже усі були такі чемні?

Батьки, ви завжди вчите своїх дітей говорити правду і ніколи не брехати. Але щодо факту існування Святого, будь ласка, поруште це правило. Брешіть! Намагайтеся якомога довше зберегти цю казку для своїх дітей, не руйнуйте її. За вас це зроблять її однокласники. Хай ваше чадо на них ображається, а не вас. У голову малої Ірки сумніви сіяли її однокласники кілька років. Але вона ж нічого знайти не могла. А потім батьки «спалилися», а Іра забула про кладовку! Саме туди її тато ходив серед кожної магічної ночі по пакунки.

Мала Ірка уже виросла, але досі любить це свято. Не можна сказати, що вона цілий рік дуже слухняна, але знає, що щось таки перепаде їй у це свято від рідних.

А до Вас приходив Святий Миколай?  😉 

19.12.2018, 16:55 

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X