WestNews.com.ua

Ярош публічно висміяв президента Зеленського

18.07.2019, 20:52  |  Автор:   Власенко Власта

Третій номер у списку ВО “Свобода”, командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош на своїй сторінці у Фейсбук відверто обурився щодо дій президента України Володимира Зеленського та його оточення.

За словами активіста глава держави та його прибічники зловживають панібратством та дешевим піаром на справжніх проблемах. Він закликав Зеленського слідкувати за власною поведінкою, а також за вчинками його команди.

Адже посада президента України – це не сцена, а відповідальність. Поки ж, підкреслює нардеп, доводиться спостерігати якесь дешеве реаліті-шоу про українську владу.

“Щось не знаєте, не розумієте – питайте у тих, хто знає, хто став на захист України зі зброєю в руках, коли Ви і Ваше оточення обслуговували “культурні” інтереси олігархів, проводили корпоративи, концерти в Греції та в інших місцях. Раджу: не набирайте мажорно-прислужницьке бидло у свій офіс, не перебирайте на себе функцій, які не властиві президенту України, не грайте роль “батька нації” – у вас ця роль не виходить, ви дуже сильно фальшивите. Зробіть ставку не на “клоунів” (за всієї поваги до професії), а на Справжніх. Не робіть так званих люстрацій, тому що “люстраторко” у Вас не виросло.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський хоче люструвати всіх чиновників старої каденції 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X