WestNews.com.ua

Єдиний з України Urban Space 100 буде на виставці у Берліні

24.09.2020, 19:01  |  Автор:   Провальна Наталія

Один з проєктів Теплого Міста – громадський ресторан Urban Space 100 представлять на виставці «Living The City», яка стартує вже цієї п’ятниці, 25 вересня, в аеропорту Берлін -Темпельгоф.

Виставка «Living The City» («Жити містом») розповідає понад п’ятдесят історій з архітектурних, мистецьких та містобудівних проєктів у головній залі колишнього аеропорту Берлін -Темпельгоф. Urban Space 100, єдиний проєкт з України, що був відібраний для експозиції разом з іншими 70 учасниками з 20 країн світу: Бельгії, Угорщини, Іспанії, Франції, Фінляндії, Туреччини, Німеччини,  Канади та ін.  

Організатори виставки запрошують  усіх охочих зробити свій внесок долучившись до тематичних подій та освітніх програм в рамках виставки. Побувати ж на виставці можна не лише офлайн, а й онлайн через веб-сайт, на якому з 25 вересня транслюватиметься віртуальний огляд проєктів. Також через трансляції кураторів, живі тури та інтерв’ю, що забезпечать доступ до подій та наповнення виставки.

Детальна програма за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вистава-терапія: Франківський драмтеатр запрошує на прем’єру французького режисера. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X