WestNews.com.ua

Єгипет змінив правила в’їзду для туристів: але є винятки

07.08.2020, 9:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 7 серпня, в Єгипті змінилися правила в’їзду для туристів. Так, від сьогодні, вимагатимуть негативний ПЛР-тест. Це стосується усіх арабських та іноземних туристів, однак є певні винятки.

Про це інформує WestNews з посиланням на “24 канал“.

Всі туристи, хто приїжджає до Єгипту, з 7 серпня повинні мати при собі довідку про результат ПЛР-тесту, у якій написано, що людина не інфікована коронавірусом. Такий указ підписав прем’єр країни Мустафа Мадбулі.

Також відомо, що правило застосовуватимуть до усіх туристів, як арабських, так і іноземних, які прибувають повітряним, морським чи наземним шляхом.

Однак є важлива умова: тест має бути зроблений не пізніше, ніж за 72 години до прибуття на кордон, де його результат потрібно показати.

Найважливішим в указі єгипетського уряду для українських туристів є те, що документ не стосується людей, які прибувають безпосередньо в курортні зони:

  • Шарм-ель-Шейх,
  • Хургада,
  • Таба,
  • Марса-Алам,
  • Мерса-Матрух.

Туди можна прилітати без довідки про тест ПЛР на наявність коронавірусу, але виїжджати, в такому випадку, за межі курортів: на екскурсії, чи з будь-якою іншою метою – заборонено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий антирекорд в Україні: за минулу добу майже півтора тисячі нових випадків захворювання на COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X