WestNews.com.ua

Євген Нищук заявив, що готовий знову очолити Міністерство культури

26.05.2019, 20:03  |  Автор:   Власенко Власта

Міністр культури Євген Нищук планує брати участь у дострокових виборах до Верховної Ради і готовий претендувати на пост глави парламентського комітету з питань культури і духовності. Також чиновник готовий знову очолити Мінкульт.

Нищук пояснив, що піде в політику, щоб продовжувати розпочаті реформи у культурі і мати важелі впливу на ухвалення рішень, пише “Інтерфакс“.

“На відміну від попередніх часів у 2014 році у мене був цікавий досвід, я пропрацював 9 місяців, почали важливі процеси. Мені всі сказали, що я добре знаю творче співтовариство, “ти на своєму місці, ти залишайся”, і я не пішов в парламент. Потім прийшли політсили, і були призначені політичні особи з тих, хто пройшов до парламенту. Це мене навчило”, – сказав Нищук.

Водночас міністр зауважив, що ще не визначився з форматом участі у виборах – йти у списку якоїсь партії, або як самовисуванець.

Зараз йдуть політичні консультації. Я не можу зараз сказати, з ким точно піду. Якщо піду сам – це складніше, тому що я чинний міністр і не можу працювати на будь-якому окрузі,
– сказав він.

За словами чиновника, він роглядає варіант, що може знову очолити Міністерство культури після виборів.

“Другий варіант – якщо будуть інші коаліційні рішення, я, пропрацювавши два терміни в міністерстві, можу претендувати на голову комітету з питань культури“, – додав Нищук.

Окрім того, міністр зазначив, що поки не мав консультацій в сфері культури з новою командою президента Володимира Зеленського.

На парламентських виборах 2019 року до Верховної Ради мають шанси потрапити 4 партії, які набирають 5% та більше голосів виборців. Це – “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Блок Петра Порошенка “Солідарність” і ВО “Батьківщина”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доходи і нерухомість: чим міністри з Прикарпаття володіли в 2018 році

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X