Європа визнала найкращим готель “Надія”. ФОТО/ВІДЕО

26.02.2019, 14:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Відбулася визначна подія в житті Івано-Франківська та області, яка додала до скарбниці досягнень міста високу нагороду в сфері гостинності.

24 лютого на щорічній Гала-церемонії премії International Hospitality Awards готель “Надія” визнали найкращим бізнес-готелем Європи ***!

Готелі оцінювалися незалежним журі, до складу якого увійшли фахівці готельної справи з усього світу. Також враховувався рейтинг на найбільших міжнародних сайтах для подорожуючих – Booking.com і Trustyou.com (останній аналізує відгуки з більш як 300 сайтів). Всі оцінки членів журі та відгуки на сайтах перевіряла аудиторська компанія PwC (головний офіс – Лондон, Велика Британія).

“Нагорода International Hospitality Awards – це результат багаторічної праці нашої команди, сервісу найвищого рівня та постійного вдосконалення якості послуг. Нам надзвичайно приємно, що саме готель “Надія” отримав цю найвищу європейську нагороду! Ми любимо те, що робимо, і те, що робимо, ми робимо з любов’ю до наших гостей!” – генеральний директор фірми “Надія” Маргарита Бойко.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X