Європейський міні-тур франківського драмтеатру стартував з аншлагу в Мюнхені

У закордонне міні-турне з виставою «Солодка Даруся» за мотивами одноіменного роману Марії Матіос вирушили артисти Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка.

Відтак, 8 грудня вистава пройшла з аншлагом у Мюнхені. «Дарусю» побачили насамперед українці, які зараз живуть і працюють в Німеччині, повідомляє WestNews.

«Після вистави ми багато спілкувалися з глядачами, які приїхали до Німеччини з різних куточків нашої країни, зокрема були і земляки-франківці. Дуже багато молоді було, які привели з собою друзів-німців. Те, що глядачі надзвичайно тепло зустріли виставу, це не сказати нічого. Дуже довго не вщухали аплодисменти, ми бачили сльози, ми слухали похвали за нашу гру, за виставу», – поділилася враженнями виконавиця головної ролі Галина Баранкевич.

За словами акторів театру, Мюнхен для них став містом, у яке хочеться повернутися. Воно розкішне, все пронизане історією, а в передріздвяний час має особливо ніжну і святкову атмосферу.

«Ми відвідали Маріенплатц, яке все пахне карамеллю. Звичайно, ми відвідали «Пінакотеку модерн», у якій знаходяться твори геніальних художників: Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Василя Кандинського та інших видатних митців. Побували на могилі Степана Бандери. До слова, зять Степана Бандери, Андрій Куцин (родом з Теребовлянського р-ну) був присутній на нашій виставі у Мюнхені», – розповіла Галина. – «Ну і поєднання корисного із приємним. Ми відвідали стародавню пивоварню Hofbräuhaus, яка просто славиться своєю історією, у якій відбувалися найрізноманітніші важливі історичні події. Зокрема, ми бачили зал і столик, де любив відпочивати Моцарт. Їдемо далі…», – розповіли актори театру.

У неділю, 11 грудня, «Солодку Дарусю» побачить Рим.

Читайте також: У Франківську презентували документальний фільм “Лобановський назавжд.

Загрузка...

Comments are closed.