WestNews.com.ua

Ймовірних хворих на коронавірус транспортуватимуть на спеціальному санітарному гелікоптері. ФОТО

28.02.2020, 12:50  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у ефірі програми “Право на владу” розповів, про вертоліт, який буде перевозити ймовірних хворих, він брав участь у миротворчих місіях ООН і востаннє працював у Республіці Малі.

Вертоліт МІ-8 заступив на цілодобове чергування у ДСНС України, він спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих. Про це повідомив

Арсен Аваков розповів, що вертоліт брав участь у миротворчих місіях ООН і востаннє працював у Республіці Малі. Він переданий ДСНС на умовах безоплатного контракту. Екіпаж і медперсонал вертольоту – це команда медиків, які пройшли спеціальну підготовку, інформують на сторінці.

«Ці люди працювали під час епідемії Ебола – виконували роботи по евакуації хворих і проводили рятувальні операції. За один рейс вертоліт може взяти 4 – 6 хворих. Евакуація на ньому можлива на відстань 1200 км, тобто по всій території нашої країни», – зазначив міністр.

Вертоліт наразі експлуатується ДСНС України за спеціальним контрактом авіакомпанією “Українські вертольоти”. Спеціалісти готові працювати на ньому у найскладніших умовах.

Також міністр розповів, що вертоліт обладнаний ізоляційною капсулою BIO-BAG EBV-30/40, біозахисними комплектами, знезаражувальним душем, ізоляційною камерою та спеціальним модулем, в якому фіксується капсула на час польоту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова стратегія розвитку ОТГ до 2030 року: у місті працюють над важливим документом. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X