WestNews.com.ua

Юна калушанка власноруч прибрала цілу вулицю: як реагували містяни?ФОТО

29.08.2019, 20:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Калушанка Вікторія Перейма не змогла залишатися байдужою та власноруч прибрала цілу вулицю від сміття, значна частка якого назбирувалась через те, що ніхто не очищав урни. Взявши поліетиленові пакети та одягнувши рукавиці для прибирання, дівчина взялася звільняти територію від відходів.

Калушанка каже, що, прибираючи, стикнулася з різними реакціями людей:

Перша категорія — це ті, які проходили повз із відчуттям незручності і нічого не робили. Друга — люди на лавках, які, побачивши мене, вставали і йшли геть. Третя — це ті, які хвалили і пропонували допомогу.
Привітавшись, підійшла до мене одна пані і запитала, чим я займаюся та з якої я організації. Я відповіла, що сама собі організація і прибираю з власної ініціативи. Жінка сказала, що це хороша ідея і вона б з радістю долучилася до прибирання, проте зараз дуже зайнята. Усе ж вона взяла в мене номер мобільного і сказала, щоб я їй телефонувала, коли організовуватиму схожу акцію, адже має бажання долучитися. Після цього простягнула мені 50 гривень, додавши, щоб я купила собі воду, адже на вулиці було спекотно”, – пишуть Вікна.

Вікторія Перейма наголосила, що це — не останнє її прибирання. Проте має на меті залучити до цього більше людей, адже самотужки важко впоратися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Франківці скаржаться на сміття в центрі міста“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X