WestNews.com.ua

Юна прикарпатка отримала спеціальну нагороду на конкурсі повітряних зміїв. ФОТО

22.10.2020, 18:55  |  Автор:   Люся Грибик

17-річна Діана Кобинець із с. Пшеничник Долинського району отримала спеціальну нагороду для дівчат «FlyaKite – SupportGirlEducation» Всеукраїнського Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020».

Щорічний дистанційний турнір серед дітей і юнацтва на найкращий авторський повітряний змій влаштовується Українською Асоціацією Повітряних Зміїв за участю міжнародного журі, пише WestNews.

«Діана – талановита вихованка Долинської Станції Юних Техніків Долинської ОТГ та досвідченої керівниці гуртка конструювання повітряних зміїв Галини Пірко. Від імені Оргкомітету «Зоряного Кайта» премію дівчині вручив директор СЮТ Ярослав Кепша», – йдеться у повідомленні організаторів конкурсу.

Спеціальна міжнародна нагорода ґендерної рівності «Fly a kite – supportgirleducation» заснована в Індії та присуджується з метою підтримки успішних дівчат, особливо в сільській місцевості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську представили призера світового чемпіонату з шашок. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X