WestNews.com.ua

Юна співачка з Франківська здобула першість на Міжнародному фестивалі у Білорусі. ФОТО

13.01.2020, 9:11  |  Автор:   Хромей Зоряна

Нещодавно у Білорусі в місті Вітебську провели перший Міжнародний фестиваль-конкурс «Арт-парад у Вітебську». Юна співачка з Івано-Франківська привезла нагороду до рідного міста.

Понад тисяча вокалістів з восьми країн світу, серед яких: Білорусія, Ізраїль, Казахстан, Латвія, Литва, Узбекистан, – змагалися за звання кращого.

Оцінювали виступи відомі артисти. Серед них були володарі гран-прі Міжнародного конкурсу виконавців естрадної пісні «Вітебськ» різних років.

Засновниками фестивалю стали  Центр культури «Вітебськ» – дирекція Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську».

Юна артистка з Івано-Франківська Ірина Шегеда гідно виступила на цьому конкурсі. Серед 69 учасників категорії 10-14 років в естрадному вокалі, вона стала лауреатом, а в номінації народний вокал – отримала диплом першого ступеня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У рамках фестивалю “Коляда на Майзлях” на Вічевому майдані виступав ансамбль “Первоцвіт”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X