WestNews.com.ua

Юрій Андрухович: Новий президент – це такий собі переформатований Янукович-2 (ВІДЕО)

16.07.2019, 16:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Відомий франківський письменник Юрій Андрухович побував на “Рандеву з Яніною Соколовою” на 5 каналі та розповів про своє ставлення до теперішньої влади, інформує WestNews.

«У мене внутрішньо почались важкі часи… Це мій дискомфорт, власний. Мені перестають подобатись люди, співвітчизники. Я починаю дивитись на них з точки зору – він мабуть теж голосував за Зе чи вона… Мені дуже не подобається ця зміна влади», – сказав письменник.

«Моя інтуїція підказує мені, що це такий собі колективний чи переформатований Янукович-2. Тому слід налаштовуватись на агресивну, віроломну, підступну і в кінцевому підсумку антиукраїнську хвилю», – вважає Юрій Андрухович.

Проте, Андрухович переконаний, що якщо Зеленський буде президентом всю каденцію, то він захоче залишитись і на наступну.

Але він висловив надію, що «чергова хвиля змете цю ситуацію раніше, ніж за 5 років».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Класик української літератури: 5 цікавих фактів про франківського письменника Юрія Андруховича

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X