WestNews.com.ua

З 1 травня мешканці Івано-Франківська платитимуть за газ більше

17.04.2019, 16:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

НАК «Нафтогаз України» з 1 травня підвищує оптову ціну газу для населення на 15%. В результаті такого підвищення роздрібна ціна газу зросте з 8,55 грн до 9,72 грн за куб.

НАК «Нафтогаз України» надіслав на адресу  ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» проект додаткової угоди до договору на поставку газу для населення, в якому з 1 травня 2019 року оптова ціна газу для населення, без врахування транспортних складових, збільшується з 7 482,61 до 8 621,76 грн за тис. куб. Це на 1 139,15 грн, або 15% більше, ніж сьогоднішньої вартості. При цьому тарифи на транспортування і розподіл газу залишаються незмінними, інформує WestNews.

«Якщо врахувати всі складові ціни – тарифи газопостачальної, газорозподільної компаній та УТГ, то загальна роздрібна ціна газу для населення збільшиться до 9,72 грн за куб м», – каже директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Частка групи «Нафтогаз» в цій ціні виросте майже до 92% (зараз вона становить близько 90%).

Варто додати, що «Івано-Франківськгаз Збут» минулого місяця вже звертався до НАК «Нафтогаз України» з проханням зменшити ціну на газ для населення в зв’язку із  зниженням цін на ринку газу. У відповідь Нафтогаз відмовився знижувати вартість газу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд знизив ціну на газ для населення з квітня – опублікована постанова

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X