WestNews.com.ua

З 2021-го випускники в обов’язковому порядку складатимуть ЗНО з математики

14.09.2020, 16:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Починаючи з 2021 року випускники українських шкіл обов’язково складатимуть Державну підсумкову атестацію з математики у формі ЗНО. Також з наступного року буде дозволено складати ЗНО з 5 предметів (досі максимальна кількість була 4).

Досі випускники могли обрати з двох предметів один, тобто математику або історію України.

Про це повідомила заступниця директора Центру оцінювання якості освіти, який організовує ЗНО в країні, Тетяна Вакуленко, пише ТСН.

“Державна підсумкова атестація від 2021 року  для здобувачів повної загальної середньої освіти буде обов’язковою з української мови, з математики. Це нововведення. Нагадую, раніше можна було обирати з-поміж математики або історії України. Історія України або іноземна мова, а також один з навчальних предметів на вибір”, – розповіла Вакуленко.

Нагадаємо, навчальний рік 2020-2021 оголосили Роком математичної освіти. Міжнародне дослідження PISA-2018 показало, що 36% наших 15-річних учнів не досягають базового рівня знання з математики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На горі Піп Іван промаркували зимовий маршрут. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X