З безвізом у літо: як і куди франківці зможуть поїхати відпочити за новими правилами

Літо…Улюблена пора року, на яку чекають діти, щоб відпочити від школи, та дорослі, щоб відпочити від роботи. Проте цього року у багатьох відпочинок буде особливим.

Пересічні українці звикли відпочивати на березі річці, у лісі на природі, біля озер або ж обходяться пляжами Південної України. Звісно, чудовим місцем для відпочинку був Крим, куди їздили більшість українців. Та зараз не про це. Інша частина нашого народу обирала більш престижні та якісніші умови для відпочинку. На те і є відпустка, щоб відпочити як слід і не будь-де, а в хороших умовах і у теплих краях. Тепер ці теплі краї стали доступнішими для всіх, пише WestNews. 

326c4f88b2b68bf7e566ca9889041931_0002-1170-516-c

Загальновідомо: Україна стала частиною Європи і тепер ми можемо подорожувати без віз! Ті, хто часто їздив на відпочинок, наприклад, в Одесу, бо не мав часу виготовити візу, може без мороки і без зайвої трати часу засмагати на закордонних пляжах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заморський безвіз: українці зможуть відпочивати на теплих берегах деяких країн. ВІДЕО

Вже протягом багатьох років слово «безвіз» не залишає байдужим українців і нарешті мрія наших співвітчизників здійснилась. Туроператори кажуть, що дуже багато клієнтів вже з нетерпінням чекають на відкриту Європу без купи паперів та обов’язкового виготовлення віз, а особливо тоді, коли це потрібно робити не у своєму місті.

«Всі в очікуванні 11 червня та відгуків від першопрохідців «безвізу», тоді вже почнемо активно бронювати курорти Іспанії, Італії, Греції та багато інших країн. Також безвіз дасть нам можливість частіше пропонувати цікаві та вигідні пропозиції «Iast Minute» з вильотами з Польщі», – розповідає туроператор Вікторія.

egypt_mini

Франківці почали планувати свої відпустки ще у лютому та березні, очікуючи тепла і сонця, а туристичні фірми «заманювали» людей знижками «раннього бронювання». Проте, каже туроператор, приблизно 90% клієнтів не обирають бронювання турів наперед, а чекають гарячі пропозиції і готові вирушити у відпустку за декілька днів, а то й годин до початку туру.

«Вночі бронюємо  – зранку вилітаємо. Тепер з цілодобовою системою бронювання онлайн можливо все», – зауважує оператор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди можна злітати за 30 євро, дякуючи безвізу. РЕЙСИ, ЦІНИ

Незмінним і найулюбленішим напрямком франківців все ж залишається Туреччина. Туроператори пропонують доступну ціну, хорошу якість, виліт зі Львова та Івано-Франківська. Крім того, безкоштовна віза в аеропорту.  Саме це приваблює бажаючих відпочити і гарно провести час у цій країні.

«Якщо туристи хочуть подорожувати власним транспортом, то пропонуємо вигідні варіанти проживання в апартаментах чи готелях Албанії, Хорватії, Греці,  Болгарії. Все, звичайно ж, залежить від побажань туриста і його вподобань. Тільки тоді ми знаємо, що запропонувати людині», – підкреслила туроператор.

Хороші оператори часто пропонують і ті варіанти, які випробували вже самі. Зокрема, каже Вікторія, після того, коли побувала у рекламному турі на Кіпрі, то досить часто своїм клієнтам пропонує відпочинок саме там. Особливо, такі пропозиції цікавлять молодь.

spain-b

«Гарячою» пропозицією в цьому сезоні є Іспанія. Оператори пропонують дуже вигідні варіанти, безліч курортів, сімейний та молодіжний відпочинок. Є ще й приваблива пропозиція для тих, хто шукає місце для проведення свого медового місяця. Франківцям часто пропонують шикарні апартаменти в Домініканській республіці, авіапереліт підбирають або з України, або з Європи.

«Я б не сказала, що щось кардинально змінилось у плані вибору наших туристів. Все-таки франківці, у першу чергу, звертають увагу на ціну і варіанти вильотів. На жаль, мало кому хочеться вилітати з Києва, тому це дещо обмежує пошук. Та ми всі в очікуванні 11 червня, адже багато тих, хто планує свій відпочинок у Європі, розглядатимуть більше варіантів і обиратимуть», – зауважила туристичний агент.

Взагалі, більше відомо про відпочинок з «безвізом» буде тоді, коли вже хтось таки випробує це. Та оператори думають, що після початку роботи безвізового режиму популярними стануть екскурсійні автобусні тури Європою, які можна буде поєднати і з пляжним відпочинком. Такі подорожі підійдуть тим, хто захоче зекономити на авіаперельоті, проте все одно отримає якісний відпочинок на європейському рівні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літо настало: де у Франківську можна позасмагати, поплавати та відпочити

Коментарі:

Comments are closed.