WestNews.com.ua

З Мариньяну через Будапешт та Івано-Франківськ: як доставляли французький гелікоптер для рятувальників. ВІДЕО

03.02.2019, 10:24  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews 29 січня в Івано-Франківську зупинився один із гелікоптерів, які Україна закупила у французів.

У Ніжині на базі Спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС України  поповнення: подолав понад 2100 км з французького Мариньяну через Будапешт та Івано-Франківськ борт №53. Про це повідомляється на сторінці МВС України у Фейсбук, інформує WestNews. Це другий рятувальний гвинтокрил Airbus Helicopters Н-225 Super Puma для ДСНС України.

Вперше 53й борт з Франківська до Ніжина – це майже 700 км протягом 2,5 годин пілотував наш вертолітник Антон Михайлюк. У надпоганих метеумовах – низька хмарність, погана видімість через дощ, туман і мряку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авіакомпанія “Мотор Січ” планує запустити рейси Івано-Франківськ – Буковель на вертольоті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X