WestNews.com.ua

З наступного року російськомовні школи перейдуть на українську мову, – Новосад

08.10.2019, 15:26  |  Автор:   Менів Андрій

Починаючи з вересня 2020 року усі російськомовні школи в Україні переведуть на викладання українською мовою. Школи національних меншин також перейдуть на українську, але з 2023 року.

Міністерка освіти та науки Ганна Новосад розповіла про такі плани МОН в ефірі телеканалу “Прямий“.

“Російськомовні школи ще є, проте з вересня 2020 року такі школи переходять на українську мову навчання. Школи мов меншин, які належать до мов Європейського Союзу – з вересня 2023 року. Власне і тих, і тих ми маємо до цього переходу підготувати. Проте в цих школах, які переважно навчатимуться українською мовою все одно зберігатиметься можливість вивчати свій предмет – рідну мову рідною мовою”, – розповіла Новосад.

Варто зазначити, що наразі у Міносвіти немає стратегії щодо мовного питання на окупованих територіях Донбасу. Новосад також наголосила, що уряд переважно націлений на вирішення в першу чергу гуманітарних питань.

Раніше міністерка освіти зазначила, що збирається продовжити реформу системи освіти, розпочату попередниками, а серед її пріоритетів – дошкільне навчання та адаптація до світу, що швидко змінюється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В українських університетах скасують держзамовлення: про це заявила міністр освіти та науки Ганна Новосад

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X