WestNews.com.ua

З першого серпня стартують нові тарифи на перевезення у комунальному транспорті Івано-Франківська

31.07.2020, 16:32  |  Автор:   Хромей Зоряна

Хто не встиг придбати електронний квиток, який дає можливість платити менше за проїзд, може зробити це у водіїв автобусів або ж у будь-якому кіоску.

Про це нагадав міський голова у традиційному прямому включення о 16 годині.

“Якщо маєте електронний квиток, будете їздити у ціну 4 гривні. Більше того, протягом пів години можна пересісти в інший вид транспорту і таким чином зекономити кошти.

Ті, хто будуть користуватися іншими методами QR-кодом чи есемескою, будуть платити 5 гирвень, хто захоче заплатити готівкою – це буде коштувати 6 гривень”, – нагадав мер.

До слова, термін видачі електронних квитків для старшого покоління продовжать до 31 серпня. Руслан Марцінків також нагадав про категорії тих людей, котрі мають право користуватися транспортом безкоштовно за посвідченням. Це учасники бойових дій, інваліди першої та другої групи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Яким способом можна буде оплатити за проїзд у транспорті?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X