WestNews.com.ua

З початку 2019 року на Прикарпатті виявили 28 нелегальних працівників

15.05.2019, 17:15  |  Автор:   Власенко Власта

З початку 2019 року на Прикарпатті виявили 28 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без оформлення трудових відносин.

Про це повідомили в Управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС  в Івано-Франківській області, пише WestNews.

Матеріали перевірок вісьмох суб’єктів господарювання, які порушили законодавство про працю, передали органам ДФС до Управління Держпраці для вжиття відповідних заходів.

Крім того, за 4 місяці 2019 року на засіданнях комісій з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, що діють при районних Державних адміністраціях, заслухано 403 керівників підприємств та 383 фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату найманим працівникам нижче мінімально встановленого розміру.

За результатами проведених заходів рівень заробітної плати підвищили керівники 277 підприємств та 241 підприємець. До бюджету додатково надійшло 251,2 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 292,9 тис грн єдиного внеску.

Крім цього, за результатами роботи робочих груп з питань легалізації зарплати та зайнятості населення, роз’яснювальної роботи роботодавцями додатково укладено понад 4 тисячі трудових угод з найманими працівниками.

До слова, у Франківську поліцейські виявили нелегального мігранта з Нігерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Високогірний патруль: як прикордонники охороняють Карпати від нелегалів і контрабандистів. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X