WestNews.com.ua

З початку 2020-го патрульні оформили 286 правопорушень з розпивання алкоголю у громадських місцях

19.02.2020, 18:47  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Патрульні припинили та оформили 286 правопорушень, пов’язаних з розпиванням алкоголю бо появою у публічних місцях у нетверезому вигляді.

Дане порушення тягне за собою попередження або накладення штрафу від 17 до 85 гривень, інформують у Поліції.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, — тягнуть за собою накладення штрафу від 51 до 119 гривень.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання спиртних напоїв у громадських місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді, — тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 102 до 136 гривень або виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Слід зазначити, що нетвереза людина на вулиці — це потенційна жертва, щодо якої може бути вчинене адміністративне чи кримінальне правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині припинили діяльність 13 незаконних АЗС

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X