WestNews.com.ua

З початку року до бюджету надійшло 275 млн грн екологічного податку

01.10.2020, 14:04  |  Автор:   Провальна Наталія

Понад 2500 суб’єктів господарювання Прикарпаття перерахували до бюджету 275 млн грн екологічного податку за забруднення навколишнього середовища Із загальної суми до державної казни сплачено 163,5 млн грн, а до місцевих бюджетів – 111,6 млн гривень екологічного податку, повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Встановлено, що платниками податку за викиди двоокису вуглецю не є суб’єкти, якими здійснюються такі викиди в обсязі не більше 500 тонн за рік.

Якщо річний обсяг викидів двоокису вуглецю перевищує 500 тонн за рік, суб’єкти зобов’язані зареєструватися платниками податку у податковому (звітному) періоді, в якому відбулося таке перевищення і зобов’язані скласти і подати податкову звітність, нарахувати та сплатити податок за визначений термін.

Екологічний податок стягується за обсяги та види забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (п. 242.1 ст. 242 Кодексу).

Платники екологічного податку декларують податкові зобов’язання за викиди двоокису вуглецю за обсяги таких викидів, що перевищують граничний обсяг, починаючи із звітного (податкового) періоду, у якому досягнуто граничний обсяг таких викидів у окремому Додатку та подають до контролюючого органу за місцезнаходженням стаціонарних джерел забруднення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це прелюдія до екологічної катастрофи”: Руслана закликала людей рятувати Карпати. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X