WestNews.com.ua

З початку року платники Прикарпаття отримали 1,3 мільярди гривень відшкодованого ПДВ

09.08.2018, 10:15  |  Автор:   Власенко Власта

Протягом січня-липня 2018 року платникам податків відшкодовано 1,3 млрд грн податку на додану вартість. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, пише WestNews.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума бюджетного відшкодування зросла на  452 млн грн. У січні-липні 2017 року платникам було повернуто 847,3 млн грн ПДВ. 

Як зазначають у фіскальній службі, позитивної динаміки з відшкодування податку на додану вартість вдалося досягти за рахунок ефективної роботи системи моніторингу оцінки ризиків СМКОР, що дозволяє блокувати реєстрацію ризикових податкових накладних та електронному реєстру відшкодування ПДВ, який функціонує у відкритому режимі.

До слова, на Прикарпатті сплатили майже 230 мільйонів гривень екологічного податку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську затримали псевдоподатківця, який намагався безкоштовно заволодіти товаром в автомагазині

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

09.08.2018, 10:15  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X