WestNews.com.ua

З початку року в Івано-Франківську легалізували понад сім сотень працівників

29.09.2020, 12:29  |  Автор:   Провальна Наталія

Рейдова група перевірила 496 суб’єктів підприємницької діяльності, 47 з яких, на момент перевірки, не мали при собі офіційних документів та зазначали, що проходять стажування, пише WestNews.

Про роботу рейдової робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати  розповіла начальник управління праці Наталія Дмитраш сьогодні під час оперативної наради у міського голови. Основним завданням обстеження є інформаційно-роз’яснювальна робота з суб’єктами та мешканцями міста щодо працевлаштування та ризиків отримання зарплати в конвертах.

«З початку року, рейдовою групою здійснено 26 рейдів, перевірено 496 суб’єктів підприємницької діяльності, 47 з яких на момент перевірки не могли представити відповідних документів, тобто з їх слів вони стажуються. Крім того, оформлено 54 працівники»,- повідомляє Наталія Дмитраш.

Також вона додає, що за результатами рейдової групи та інспекторів праці, до бюджету міста залучено 2,4 млн гривень. Сума легалізованої заробітної плати становить понад 4 млн гривень. Оформлено 729 працівників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легальна робота: плюси в оплаті праці

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X