WestNews.com.ua

З прикарпатців стягнули більше 17 мільйонів аліментів

11.04.2019, 12:21  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

За І квартал 2019 року завершено 9 624 виконавчих проваджень на суму більше 193 млн. грн. фактично виконано 5 729 виконавчих документів на суму біля 31,5 млн.грн.

Про це повідомив заступник начальника управління державної виконавчої служби Іван Француз, сьогодні під час звітної прес-конференції, інформує WestNews.

«Протягом 3-х місяців поточного року з мешканців Прикарпаття стягнуто більше 17 млн. грн. аліментів на користь 9 690 дітей ( для порівняння протягом аналогічного періоду 2018 року стягнуто 14 млн. грн..). Одним із значних стимулів виплатити боргів на користь власних дітей стало обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати. Так державними виконавцями Івано-Франківської області винесено 689 таких постанов»,- зазначив в.о. начальника відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Михайло Капусняк.

До слова, мешканець Прикарпаття виплатив своїм дітям 60 тисяч гривень аліментів, аби виїхати за кордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Долинщині боржниця по сплаті аліментів відмовилася від працевлаштування

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X