З’явився рейтинг найбільш прибуткових та найбільш збиткових банків країни

13.08.2019, 11:31  |  Автор:   Новак Оля

У першому півріччі 2019 року найбільш прибутковим банком України є ПриватБанк, а найбільш збитковим – Укрсоцбанк

Про це пише delo.ua.

Найприбутковішим українським банком за підсумками першого півріччя 2019 року, згідно з даними Національного банку України, є “ПриватБанк” з 18,289 млрд грн чистого прибутку.

Другу позицію зайняв “Райффайзен Банк Аваль” з чистим прибутком 2,383 млрд грн, третю – “УкрСиббанк” – 1,458 млрд грн. Четверте місце за розміром чистого прибутку зайняв ПУМБ – 1,265 млрд грн, на п’ятий рядок з третьої позиції змістився “ОТП Банк” – 1,262 млрд грн.

Найбільш збитковим в першому півріччі був “Укрсоцбанк” – 473,197 млн ​​грн, який висунув дочірній банк російського “Сбербанку” на друге місце – з чистим збитком 297,749 млн грн. Банк “Кредит Дніпро” зберіг третє місце за розміром чистого збитку в розмірі 35,824 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті невідомий підірвав банкомат у приміщенні банку. Поліція розшукує зловмисника. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X