WestNews.com.ua

За 2019 рік «зловили» 646 браконьєрів, покарали – 66, – Любомир Стрембіцький.

25.11.2019, 11:55  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав уже WestNews сьогодні, 25 листопада, в облдержадміністрації відбувається щотижнева онлайн-нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Так, наступне, що почали обговорювати на засіданні, то це проблемні питання розвитку рибного господарства та збереження водних біоресурсів в області.

“В Івано-франківській області такі ж кліматичні умови, як і в Польщі. Незважаючи на це, ми в рази менше вирощуємо риби. І це серйозна проблема. Щодо рибоохоронної діяльності, то у цьому році було виявлено 646 порушень правил рибальства, з них до суду направлено лише 66 справ”, – зауважив начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області, Стрембіцький Любомир Степанович.

Послухавши доповідь, Денис Шмигаль виділив 4 важливих питання, які потребують негайного вирішення: легалізація виробників, боротьба з браконьєрством, технічні засоби для боротьби з браконьєрством, прогресивні методи зарибнення, корупція.

“Ну що, працюєте”, – підсумував очільник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На засіданні ОДА визначили міста-лідери з соціально-економічного розвитку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X