WestNews.com.ua

За 9 місяців прикарпатські полісмени задокументували майже 1700 фактів щодо нетверезих водії

19.09.2019, 13:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

18 вересня за участю начальника обласного главку поліції Володимира Голубоша, керівництва управління превентивної діяльності ГУНП в області та керівників секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів.

Отже, за 8 місяців поточного року працівники ГРПП розкрили 100 злочинів, виявили та задокументували більше 25 760 адміністративних правопорушень.

Крім того, за участі працівників груп реагування розкрито понад 1570 злочинів. Також за вказаний період ГРПП задокументували майже 1710 фактів керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

Після розгляду результатів роботи, всі присутні обговорили напрямки діяльності, що потребують доопрацювання.

“Оцінкою діяльності поліції мають бути не статистичні показники, а довіра населення. От, власне, співпраця громадськості та поліції є фундаментом для формування такої довіри. Ми маємо виконувати професійно свої службові обов’язки та ефективно вирішувати проблеми безпеки на території обслуговування”, – зазначив керівник обласної поліції Володимир Голубош. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цієї ночі у Франківську водій службового автомобіля “Муніципальної варти” потрапив у ДТП

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X