WestNews.com.ua

За кожною з ОТГ Прикарпаття буде закріплений поліцейський офіцер. ФОТО

28.07.2020, 19:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 28 липня, в Коломийському відділі поліції підписали меморандум про співпрацю і партнерство з ОТГ. Захід відбувся за участю керівника ГУНП в області Володимира Голубоша, його заступника Остапа Білейчука та голів ОТГ.

Відтепер за кожною з 9 ОТГ регіону буде закріплений поліцейський офіцер, який буде працювати на території громади та жити.
“Даний проєкт має мету побудувати взаємодію між поліцією та ОТГ на принципах відкритості, співпраці, довіри та безпеки шляхом втілення нової концепції у поліцейській діяльності. Дуже важливим та бажаним результатом цього проекту є несення служби поліцією на основі взаємодії з громадою та постійного спілкування з нею”, – зазначив Володимир Голубош.
Також, ОТГ створюватимуть відповідне робоче місце для дільничного, а також, із урахуванням можливостей, сприятимуть забезпеченню автотранспортом та оргтехнікою. На сьогодні уже 9 громад надали згоду на впровадження проекту.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X